2284 ONICE MIELE EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2284 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 255cm / 100inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1248kg |
| Block | 2284 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 255cm / 100inch |
| Height | 178cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2496kg |